Logo Pomian
 
M a r z e n i a - H o r y z o n t y - P o m i a nT r a v e l

 
 
O WYCIECZKACH
 
 

Każdy, kto zna Portugalię, zgodzi się ze stwierdzeniem, że jest to jedno z najbardziej gościnnych, odprężających, bezpiecznych i może nawet romantycznych państw Starego Kontynentu. Zdanie to kierujemy do osób, które widziały już wspaniałe, słoneczne plaże Portugalii, a przede wszystkim do tych, którym dane było poznać jej prawdziwy charakter. Portugalia jest fantastyczna, a my pragniemy ukazać ją Państwu podczas cudownych wakacji.

Wakacje z Pomian Tavel są odkryciem słabo jeszcze znanego w Polsce kraju o bardzo długiej historii, zdumiewającej przyrodzie i pięknym wybrzeżu o spektakularnych klifach i piaszczystych plażach. Nasze wycieczki spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających turystów. Historia, kultura, natura i ciepła atmosfera wyznaczają ich profil. Klimat Portugalii gwarantuje słoneczne dni, wspaniałe wieczory, posiłki na kwiecistych tarasach oraz niesamowite zachody słońca przez większą część roku. Trasy, które przemierzamy wiodą często przez lasy, pagórkowate krajobrazy, wzdłuż jezior i rzek. Zatrzymujemy się w komfortowych hotelach lub w `estalagems´, które wybraliśmy ze względu na lokalizację, autentyczną atmosferę, tradycyjną, smaczną kuchnię, a także sąsiedztwo zwiedzanych miejscowości. Podczas wycieczek poznajemy miejsca prawie nieznane dla większości mieszkańców Portugalii, w których wydaje się, że czas stanął w miejscu. Są to żywe muzea jak: Óbidos, Marvau i Monsanto, położone w głąb kraju góry `Serra da Estrela´, obszary winnic w Północnej i Środkowej Portugalii, rozległe, niemal afrykańskie krajobrazy krainy Alantejo oraz historyczne i architektoniczne skarby zachodniego wybrzeża. Zwiedzamy wszystkie regiony tego fascynującego kraju, stare miasteczka i wioski, a także miejsca kultu religijnego: Fatimę oraz Bom Jezus do Monte.

Nasze wycieczki znajdziecie Państwo na tej stronie. Każda propozycja zawiera szczegółowy program zwiedzania. Mimo wszystko prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek zapytań. Minimalna liczba uczestników naszych imprez to 6 osób, co oznacza, że możemy zorganizować wycieczkę wyłącznie dla Państwa, Państwa przyjaciół, rodziny, gości lub klientów. Zapraszamy do Portugalii w kameralnym gronie najbliższych.

 
     
 

 
 
 
Wycieczki
O Wycieczkach
10 DNI
10 DNI
10 DNI
10 DNI
WYJAZDY SPECJALNE
Wycieczki organizujemy także dla gości indywidualnych i małych grup (min. 2 osoby).
REZERWACJA
Prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji, terminów i cen wycieczek, oraz w sprawie dokonania rezerwacji.